You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
مسابقه اتللو 8×8 آلتو
  • 50,000 تومان

اگر جزو مدعیان حرفه ای بازی اتللو 8×8 هستید از شما دعوت می شود در مسابقه اتللو 8×8 حرفه ای کافه آلتو ثبت نام کنید و جایزه 300 هزار تومانی را از آن خود کنید. در صورت انتخاب بسته پذیرایی کافه، قدرت سفارش و خرید شما 20 درصد افزایش خواهد یافت و می توانید تا 18000 تومان از خدمات کافه بهره ببرید.

  • محل برگزاری
  • مهلت ثبت‌نام
  • تاریخ شروع
  • تاریخ پایان
  • ظرفيت باقیمانده
جایزه 300/000 تومانی

مسابقات اتللو 8×8 حرفه ای جایزه 300 هزار تومانی بعداز ظهر روز پنجشنبه سی ام خرداد ماه 98 از ساعت 5 بعد از ظهر در محل کافه آلتو، ابتدای خیابان همت جنوبی برگزار خواهد شد. از علاقمندان به شرکت در این مسابقه دعوت می شود هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام فقط از طریق سامانه مدیریت رویداد اسمارت ایونتز معتبرخواهد بود. لطفا قبل از ثبت نام نسبت به مطالعه قوانین عمومی که در ادامه آمده و دانلود و مطالعه قوانین مسابقات اقدام فرمایید.

آیین نامه و قوانین مسابقات

1- قبل از شرکت در مسابقات هر بازیکن می بایست نسبت به دانلود ومطالعه  قوانین بازی و نحوه امتیاز دهی اقدام و سپس ثبت نام نماید

2- مسابقات در حضوراعضا قرعه کشی و گروه بندی می شود و شرکت کنندگان دو به دو و بصورت حذفی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

3- بین هر دو شرکت کننده 3 دور مسابقه برگزار خواهد شد و هر بازیکن که 2 بار برنده شود به مرحله بعدی راه پیدا خواهد کرد. اگر دو بازیکن هر کدام 1 برد داشته باشند و بازی سوم مساوی بشود، بازیکنی که با مهره بیشتر برده است به مرحله بعدی راه پیدا خواهد کرد. 

4- لازم است جهت برگزاری مقدمات پیش از مسابقات، شرکت کنندگان نیم ساعت قبل درمحل برگزاری مسابقات حضور بهم رسانند.

5- بازیکنان باید سر ساعت مقرر در میزهایی که اعلام می شود حضور پیدا کنند، تاخیر بیش از 5دقیقه برای هر بازیکن او را بازنده خواهد کرد.

6- زمان برای هر بازیکن --- دقیقه می­باشد و بازیکنی که زمانش به پایان برسد بدون توجه به موقعیت صفحه همواره بازنده می­باشد. (زمان متعاقبا اعلام خواهد شد).

7- هیچ بازیکنی حق استفاده از گوشی همراه و تبلت ندارد.

8- تمام بازیکنان موظف به انجام قوانین در هنگام مسابقات هستند و میتوانند در صورت اعتراض، به داور میز خود بگویند و در صورت وارد بودن، بازی از اول بررسی خواهد شد.

9- کارت شرکت در مسابقات را درروز مسابقات با خود به همراه داشته و یا بر روی گوشی همراه خود داشته باشید.