You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

اسمارت ایونتز؛ ابزاری مدرن و تخصصی برای برگزارکنندگان و مرجعی کامل برای علاقه مندان به شرکت در رویدادهای فکری

 

سامانه مدیریت رویداد اسمارت ایونتز سامانه‌ ای کاملا تخصصی برای تمام کسانی‌ است که در زمینه برگزاری رویداد در حوزه ی بازیهای فکری فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را در آن حوزه پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

صاحبان مشاغل در زمینه تولید و عرضه محصولات و یا خدمات بازیهای فکری می توانند از طریق این سامانه، رویدادهای مختلفی در حوزه ی بازیهای فکری و ورزشی تعریف و برگزاری آنرا به بهترین شکل مدیریت نمایند. این رویدادها در معرض دید بسیاری از علاقمندان به این حوزه قرار خواهد گرفت. سوابق کلیه شرکت کنندگان در رویدادها در این سامانه ثبت و پایش خواهد شد و به هر یک از شرکت کنندگان در رویدادها، امتیازاتی تعلق خواهد گرفت.

امتیازاتی که شرکت کنندگان در رویدادهای مختلف برای خود اندوخته اند به اعتبار ریالی آنها تبدیل خواهد شد که از آن برای خرید از فروشگاههای طرف قرارداد این مجموعه و یا تأمین هزینه های لازم برای شرکت در رویدادهای آتی استفاده خواهند نمود. مضافا اینکه سوابق هر یک از بازیکنان و شرکت کندگان در رویدادها به جهت رتبه بندی بازیکنان هر یک از رشته های بازیهای فکری در این سامانه ثبت و بعنوان سند اعتبار و توانایی بازیکنان در معرض نمایش و دسترس همگان خواهد بود و قطعا برترین های هر رشته از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند بود.

افراد و مشاغلی که در حوزه ی بازیهای فکری فعالیت دارند نیز از این امکان ویژه برخوردار خواهند بود تا با برگزاری و مدیریت رویداد در زمینه بازیهای فکری در این سامانه، ضمن عضویت در خانواده ی بزرگ اسمارت ایونتز، خدمات و محصولات خود را در معرض انتخاب جمع کثیری از علاقمندان این حوزه قرار داده و از طریق مشارکت در برگزاری انواع رویدادها، به کسب و کار خود رونق بخشند.

لیست بزرگ و متنوع از رویدادهای موجود در حوزه بازیهای فکری و رومیزی، به برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در رویدادها این امکان را خواهد داد تا نیازها و علاقه مندیهای خود را از مسیری مهیج و دوست داشتنی تأمین نمایند.

جهت کسب اطلاع بیشتر و یا رفع هرگونه ابهام با ما در تماس باشید.